TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
Blaster Geri Dönüyor!!! 2015 yılının sonlarında yayınlanan ve okurların beğenisini kazanan Blaster çizgiroman serisi yeniden çiziliyor! Daha detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Sizin ilham kaynağınız ne? Bizlerle paylaşmak için TIKLAYIN

Sohbet Kuralları

1) Saygı, sevgi, karşılıklı anlayış ve seviyeli iletişim olmazsa olmazımızdır. Küfürlü, rencide edici, kaba sözlere, ırkçı, tahrik ve tehdit edici davranışlara tölerans gösterilmez. Ahlaki kurallara uymamak ve huzur bozucu davranışlarda bulunmak yasaktır.

2) *Flood yasakatır. (*Sohbet genelinde arka arkaya ve sürekli olarak sözcükler veya cümleler girilemez)

3) Reklam ve ticari amaç güden bildiriler, mesajlar göndermek yasaktır.

4) Siyasi ve dini tartışmalar yasaktır. Türkiye Cumhuriyeti Anayasa'sında belirtilen yasalara, uluslararası anlaşmalara aykırı, kanun dışı faaliyetleri destekleyen, siyasi propaganda yapan mesajlar yazılamaz. Bu bir sanat sitesidir. Siyasi düşüncelerin yeri burası değildir.

5) Kurallara uymayan üyeler yetkililerce uyarılır, uyarılara rağmen devam ediyorsa sohbetten banlanır. Sitede de aynı yanlışlara devam ediyorsa siteden uzaklaştırılır.

TRART Yönetimi