TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
Blaster Geri Dönüyor!!! 2015 yılının sonlarında yayınlanan ve okurların beğenisini kazanan Blaster çizgiroman serisi yeniden çiziliyor! Daha detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Sizin ilham kaynağınız ne? Bizlerle paylaşmak için TIKLAYIN
Horo - Spice and Wolf
Fan Art Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: Anjiaa, 5 Ağustos 2015
 • Bu haftanın etkinliği için çizmiştim kendisini. Spice and Wolf animesinden Horo. Şöyle de bir açıklama ekliyeyim. :3

  Saçlar: Tabana hardal gibi bir renk attım çok çok hafifçe. Perçemlerde aydınlık alanlar bırakaraktan kızıl kahveyle yukardan aşağı ve aşağıdan yukarı iki ayrı şekilde boyadım. Sonra üstünden turuncu ile geçtim. Bunların hepsini faber castellerle yaptım. Üstlerinden derwentin beyazı ile geçtim.En son koyuluk eklemek için derwent Coloursoft c610 kodlu "dark terracotta" renkli kalemi kullandım. Renk koyu olduğu için çok hafif uyguladım.

  Ten: derwentin c570 kodlu ten rengini kullandım tabanda. Üzerinden yine derwent beyaz ile geçtim. Ardından c560 kodlu bir ton koyu ten rengiyle gölgeleri yaptım. Tonra tüm tenlerden hafif bir pembe ile geçtim. En son gölgelere turuncu vurdum çok hafif yine. Dikkat edin bu hafiflik konusuna sonra sırıtmasın! :D yanaklarda ilk önce gül Kurusu tadında bir pembe uyguladım üzerine turuncu vurdum istediğim kıvamda olana kadar karıştırdım. Aynısı dudaklar içinde geçerli! Ayrıca ellerde omuzda ve dirsekte de yaptım aynı şeyi.

  Kuyruk: Tabana sarı rengi şeffaf bir şekilde uyguladım. Üzerinden Derwentin turuncusu ile kısa kısa çizgiler halinde bir boyama yaptım. Malum tüy görüntüsü için :D turuncudan sonra bir sarıyla hafifçe geçtim arada kalan boşluklardan. Beyaz ile bir kere hafif bir dağıtma yaptım. En son derwentin saçta kullandığım c610 kodlu kalemi ile gölgelendirme yaptım.

  Başaklar: Sarı, hardal sarısı, açık kahve ile gelişine boyadım arkadaşlar :D

  Gökyüzü: Pembe kısımda pembe kalemin sadeve uc kısmını açıp o kalem tozunu kağıda döküp peçete ile dağıttım. Aynısını mor içinde yaptım ama morun içine biraz açık mmavi kattım. Koyu lacivert kısımda kalemi yan yatırarak koyudan açığa bir boyama gerçekleştirdim fakat kesinlikle mor alana değdirmeden bitirin. Üstüne biraz siyah ve açık renk bıraktığım alanlara da koyu mor ekledim. En son hepsinin üzerinden açık mavi ile geçip o alanı mor kısımla birleştirdim. Sonra derwentin beyaxı ile minik daireler çizerek dağıttım boyayı ve beyaz tükenmez kalemlerle de yıldızları ekledim! İşte bu kadar umarım okuyanınız vardır.