TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
Blaster Geri Dönüyor!!! 2015 yılının sonlarında yayınlanan ve okurların beğenisini kazanan Blaster çizgiroman serisi yeniden çiziliyor! Daha detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Sizin ilham kaynağınız ne? Bizlerle paylaşmak için TIKLAYIN
İlk manga denemesi-Asya Bayam
Özgün Karakter Tasarımları Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: Meliha Keskin, 19 Temmuz 2015
 • Daha önce Cemil Meriç hakkında 3 sayfalık bir şey çizmiştim fakülte dergisi için.Şimdi ise yazarı emmi kızım olan Soğuk Rüzgar adlı hikayeyi mangalaştırmaya çalışacağım :36: daha her şeyin başındayım ama deneyerek daha iyi öğrenirim diye düşündüm :)
  Bu kız da ana karakter Asya :) biraz soğuk ve kötü kız olmalıydı ama bilmiyorum nasıl oldu ilk 2 deneme bir kaç kez daha deneyip sonra karar vereceğim :37:
  tavsiye bekliyorum :34:
 1. ilknursabah
  saç çizimlerin çok hoş :36:
  1. Meliha Keskin
   öyle mi :) halbuki saçı pek beceremediğimi düşünüyorum :)
   Meliha Keskin, 29 Temmuz 2015
 2. İrem R.K.
  Amca kızı benim için her türlü güzelll :)
 3. DarkHall
  iyiler, başlangıç için hiç fena değiller, sürekli devam edersen kısa sürede bu çizimlerin üstüne çok şeyler koyabilirsin :)
  1. Meliha Keskin
   Teşekkür ederim ^^
   Meliha Keskin, 19 Temmuz 2015
  2. Zac Ariya
   Darkhall haklı :) hem oranlardada öyle aman aman bi hatanda yok eğer üstüne düşersen kendini geliştiriceğindende eminim işin en güzel taraflarından biride zamanla tarzının oluştuğunu görmek bence ^^ kolay gelsin yılmadan devam edersinde inşallah ilerde mangalarını okuyabiliriz :)
   Zac Ariya, 22 Temmuz 2015
  3. Meliha Keskin
   teşekkür ederim daha bir mutlu etti bu yorum :) çalışmaya devam ediyorum :) kendi tarzımın oluşmasını bende istiyorum ve merakla bekliyorum :(( inşAllah hep beraber okuruz :)
   Meliha Keskin, 22 Temmuz 2015
 4. Meliha Keskin
  Evet evet biliyorum:) bi yandan onlarıda çalışıyorum :/ ama biraz sıkıcı geliyor :/
 5. Zac Ariya
  bence ilk olarak karakter tasarımlarına geçmek yerine desen çalışmalısın bu sayede insan anatomisini daha iyi anlamış olursun çizimlerin iki boyutta kalmamış olurlar baya bi faydasını görürsün ama tabi yanlış anlama bu sadece benim görüşüm ^^