TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
Blaster Geri Dönüyor!!! 2015 yılının sonlarında yayınlanan ve okurların beğenisini kazanan Blaster çizgiroman serisi yeniden çiziliyor! Daha detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Sizin ilham kaynağınız ne? Bizlerle paylaşmak için TIKLAYIN
Saçma Karalamalar
Eskizler & İmgesel Çizimler Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: CelineSparkle, 25 Temmuz 2015
 • [​IMG]
  Kullanılan Araç: Wacom Intuos Pro Tablet

  Kullanılan Program: Paint Tool Sai
  Sorey & Mikleo (Tales of Zestiria) © Bamco
  Coal Silver © memet
  Naruse Yukiya (Code Geass) © ???

  -----------------------------------♤♧♥♢♤♧♥♢----------------------------------------
LeokaChan, Hilal, Ayrem ve 9 kişi daha bunu beğendi.
 1. DarkHall
  Ellerine sağlık gerçekten güzel bir tarzın var, dijital çizimle aran baya iyi görünüyor :) çizim yaptığın grafik tabletini, kullandığın programı falanda açıklama olarak yazman da çok hoş. Böyle toplu halde paylaşmışsın resimleri ama istersen ayrı ayrı da paylaşabilirsin. Günde ayrı ayrı 5 çalışma paylaşabilme hakkın var. Çizimlerin gerçekten güzel ve chibi çizimine yatkın bir çizim tarzın var, şu anda devam eden maskot çizimi yarışmasına ciddi ciddi katılmayı düşünmeni öneririm :)
  1. CelineSparkle
   asdfshşklaaaaaaaa Q//u//Q çok çok çok teşekkürler!! Beraber paylaşmamın sebebi aslında paylaşmaya değer olmamaları hehe TuT Dikkat çekici ve baya emek verdiğim resimleri tabi ki ayrı olarak paylaşıcam!! Ve evet katılmayı düşünüyorum eğer bir tasarım yetiştirebilirsem! ^_^
   CelineSparkle, 26 Temmuz 2015
  2. DarkHall
   yetişrirsin diye düşünüyorum daha bir hafta var yarışmanın sonlanmasına, çalışmanı bekliyoruz gerçekten maskot çizimini görmek isteriz kolay gelsin :)
   DarkHall, 26 Temmuz 2015