TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.

Logo Çalışmalarınız

'Logo Çalışmalarınız' forumunda DarkHall tarafından 19 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

 1. 533
  453
  585
  DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  533
  Alınan Beğeniler:
  453
  Ödül Puanları:
  585
  Cinsiyet:
  Erkek
  Üyelerimizin logo çalışmaları için açmış olduğumuz bölümdür. Bu bölümde kendi logo çalışmalarınızı rahatça paylaşabilirsiniz.

  Logo yapımı çizgi romanlar(manga, webtoon) için de önemli yer tutar. TRART olarak tüm logo çalışmalarını destekliyoruz ve ileride logo çalışmaları ile ilgili yarışmalar da düzenlemeyi düşünüyoruz.

  Ö.P. NOTU: TRART kendi yaptığınız logo çalışmaları için logo başına "3" ödül puanı verecektir.

  NOT: Başka üyeler için logo yapabilirsiniz. Hazırladığınız logo çalışmalarınızı ödül puanı karşılığında satabilirsiniz. Tabi bu işlem için her iki tarafında onayı olmalıdır ve yetkili moderatöre bildirilmelidir. Eğer karar verilirse imza yapıldıktan sonra alıcı üyeden belirlenen ödül miktarı alınır ve imzayı yapan üyeye verilir. İmzayı yapan üyenin belirleyeceği miktarda taban miktar 5 Ödül Puanı, tavan miktar 20 Ödül Puanı olmak zorundadır.

  UYARI: Bu bölümde sadece kendi logo çalışmalarınızı yükleme izniniz vardır. Kendinize ait olmayan, kendinizin yapmadığı çalışmalar eklemek kesinlikle yasaktır.

  UYARI: Bu bölümde bir üyenin kendi logo çalışmaları için sadece bir konu açma hakkı vardır. Yani daha sonra yaptığınız çalışmalarıda ilk açtığınız konu içinde düzenle kısmından eklemelisiniz. Bu şekilde konular kaynamaz ve karışıklık olmaz. Ayrıca konu başlığınıza kullanıcı adınızı da yazmanız bölümde benzer başlıklı konuların açılmasından doğabilecek karmaşıklığı önleyecektir. Örneğin; "XXXXX Logo Çalışmaları" gibi.
   

Bu Sayfayı Paylaş