TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.

TRART Ödül Puanı Sistemi

'Ödül Puanı Sistemi' forumunda DarkHall tarafından 16 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. 532
  452
  585
  DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  532
  Alınan Beğeniler:
  452
  Ödül Puanları:
  585
  Cinsiyet:
  Erkek
  [​IMG]
  Ödül Puanı Sistemi sitemiz için geliştirdiğimiz çok eğlenceli ve faydalı bir sistemdir. Üyeler, bir yandan sistemde faydalı bilgiler edinip, paylaşımlar yaparak aktif olurken bir yandan da ödül puanları kazanırlar. Kazandıkları bu ödül puanlarını da biriktirerek TRART Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. bölümünden istedikleri hediye ürünleri alabilirler.

  Bu sistem üyelerimizin aktifliği için kurulmuş, TRART'ın daha renkli ve yararlı bir site olması için geliştirilmiştir.

  Her üyenin profil resimlerinin altındaki panelde ve profil sayfalarında ödül puanlarının miktarı görünür.


  Ödül Puanları Nasıl Kazanılır?
  Ödül puanı kazanmanın bir çok yolu vardır.​

  1. Otomatik olarak sistemin verdiği ödül puanları vardır. Açıklama için bu sayfaya göz atın > Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
  2. Rozetlerle beraber gelen ödül puanları vardır. Rozetlerin getirdiği ödül puanları miktarı için bu sayfaya göz atın > Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
  3. Yarışmalardan kazanılan ödül puanları vardır. Dereceye giren (Birinci, İkinci ve Üçüncü) katılımcılara verilir.
  4. TRART'ın Çizim veya Yazım etkinliklerine katılan üyelere verilen belirli ödül puanları vardır.
  5. Forumdaki, yöneticilerin açtığı sabit konularda bulunan "Ö.P. NOTU" gerekliliklerini yerine getirdiğinizde kazandığınız ödül puanları vardır.
  6. Site için yararlı olan, faydalı konular açıp, önemli önerilerde bulunan, sistemin eksikliklerini gidermede yardımcı olan, aktif üyelere verilen ödül puanları vardır. Bunları direk yöneticiler verebilirler.
  7. Dergilerimizin, çizerlerimizin/yazarlarımızın kendi ürünlerini sattıkları Mağaza bölümündeki Ücretli Ürünler bölümünden ürün alan üyelere TRART tarafından destek amaçlı verilen ödül puanı vardır. Bu miktar her alış-verişte 20 ödül puanıdır.


  UYARI: Ödül siteminin belli kuralları vardır. Lütfen ödül sistemi kuralları için > Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. 'nın 9. maddesine göz atın.
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş