TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
GSF Online Kurs 23-30 Ekim Çalışma Programı için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "Mu" mangası TRART Online Oku'da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Bölge 366
Özgün Karakter Tasarımları Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: Ecevit, 26 Haziran 2015
 • Facebook sayfamız Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. dan gönderilerimizi takip edebilirsiniz yeni oluşturacağımız mangamız için karakterlerimizden bir tanesi:)

  [​IMG][​IMG]
suedawalker, JaGGo, defne ve 4 kişi daha bunu beğendi.
 1. Shinrin
  Çizim ve tonlaman (boyaman) harika .Tek ahatsız eden şey boyun kısmı ya da yüzünün normaline göre uzun durması bilemedim ... Ama onun dışında diğer resim de dahil çok iyisiniz :3
 2. DoRoMoN
  Çizim hoş hiç fena değil vallahi :85: ama biraz masum bir karaktermiş gibi geldi bana öyle eline pek silah alacak gözü kara biri gibi gelmedi tabi böyle tek resimle belli olmaz
  1. Ecevit
   Bakalım diğer resimleri de çizdikçe yollarım değerlendirirsiniz:)
   Ecevit, 26 Haziran 2015
 3. Anjiaa
  Birazcık anatomi eksiği görüyorum. Tonlamalar şu anlık iyi çalşılırsa çok çok daha iyi olabilir. Bir de ana karakterlerdense biraz sade duruyor ayırt edici bir özelliği var mı?

  Ayrıca işiniz de de başarılar ! :3
  1. Ecevit
   Manganın konusu gereği kullandığı materyallerdeki farklılık karakterin en belirgin özelliği olacak.Yani gerek tüfek gerek kılıç gerekse silah olsun kullandığı şeyler karakterin farklılığını belirleyecek.Bu nedenle dış görünüşünü normal bir karakter gibi gözükebilecek şekilde oluşturdum :)
   Ecevit, 26 Haziran 2015
  2. Anjiaa
   Anladım mantıklı. Silha biraz uygun bir tip yeterli olur o halde ^^
   Anjiaa, 26 Haziran 2015