TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Manga çizimine yardımcı tamamı Türkçeye çevrilmiş DRAWING MANGA çizim kitabına göz atmak için TIKLAYIN
Omuro Ozibashi'nin kaleminden "Bayan Basket Ball" mangasının 5. Bölümü "Yırtıcı İkili" TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Ankara'dan Ortak Yazar

'Yazarlar' forumunda mustafacoskun tarafından 5 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. 2
    0
    0
    mustafacoskun

mustafacoskun Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben dijital medya üzerine bir süredir freelance olarak çalışıyorum. Artık başkaları için freelance çalışmak yerine bir proje gerçekleştirmek istiyorum. Youtube kanalı, bu kanala bağlı bir web sitesi ve sosyal medya hesapları olarak kapsamlı şekilde internet üzerinden yayıncılık yapma düşüncem var. Yayıncılığı ve bu dijital ortamların yönetimini üstlenebilirim, yalnız başlıkta da belirtmiş olduğum gibi bir yazar arkadaşla birlikte yürütmek istiyorum. Çünkü mizah metin içerikleri üretme konusunda profesyonel değilim. Zaten tek başına da altından kalkılamaz bir durum olur. Eğer Ankara'da ikamet eden ve bu tarz bir şey düşünen olursa görüşmek isterim.

İyi çalışmalar herkese

2. 24
    51
    55
    omuro ozibashi

omuro ozibashi Yeni Üye Çizer Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    51
    Ödül Puanları:
    55
    İnşallah yaparsın başarılar dilerim

mustafacoskun bunu beğendi.
  3. 1
    0
    0
    Numans

Numans Enerji fark edilince ortaya çıkar. Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dil egitmeni- Yazar
    Özgün bir konuda eğlenceli bir çalışma da senaryo bazlı katkım olabilir düşünürseniz.

Bu Sayfayı Paylaş