TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Manga çizimine yardımcı tamamı Türkçeye çevrilmiş DRAWING MANGA çizim kitabına göz atmak için TIKLAYIN
Omuro Ozibashi'nin kaleminden "Bayan Basket Ball" mangasının 5. Bölümü "Yırtıcı İkili" TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Çağatay Sanat Eğitim Merkezi

'Çizim Atölyeleri & Kursları Tanıtım Bölümü' forumunda mihawara tarafından 31 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. 24
    296
    0
    mihawara

mihawara Divane Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    296
    Ödül Puanları:
    0
    Atölye İsmi: Çağatay Sanat Eğitim Merkezi
    Bulunduğu İl/İlçe: İstanbul/Bakırköy
    Açık Adres: İstanbul cad. Muhasebeci Sk. Neşe Han No:1 Bakırköy/İSTANBUL

Bu sene istediğim bölümün sınavında yedek bile olamayışım sonrası oturdum, uzunca bir süre atölye aradım. Aynı zamanda çalışan biri olduğum için evime yakın olması benim için önemli bir kriterdi ama bulduklarım genelde pek bölüm kazandırmışlığı, hele hele benim istediğim bölüm olan Animasyon'u kazandırmışlığı olmayan yerlerdi.

Sonra burayı buldum. Başarı listesine bakarken "Oha abartıyorlar bence bunlar." falan oldum. İnceledim eşeledim derken, karar verdim aradım burayı. Eh, aramak yetmiyor tabii. Çizimlerinizi de alıp birebir görüşmeniz gerekiyor.

Resimde gösterdikleri kişi İsmet Çağatay oluyor :D Özgüven akıyor adamdan! Ama aşırı da sıcak, yanında sıkılmıyor, ezilmiyorsunuz. Yorumluyor çizimlerinizi, hedefiniz hakkında sohbet ediyor ve ne istediğinizi gerçekten öğreniyor. Sadece ilk görüşmede de değil bu inceleme olayı. Derslere başladıktan sonra hocalara bırakmıyor sizi, sık sık uğrayıp gelişmelerini takip ediyor öğrencilerin, yönlendiriyor ona göre. Bunu yapmasa bile hocalar zaten tek başlarına yeterler bence. Hepsi ilgili ve canayakın, oldukça da basit tekniklerle temelden girişiyorlar.

Mekan güzel, mekanın bulunduğu konum güzel. Eh, İstanbul'da oturuyor ve atölye arıyorsanız bir düşünün derim. Hem sınıf arkadaşı oluruz, hı?

JaGGo, DarkHall, T-ShadowCat ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. 27
    75
    65
    Batsu

Batsu Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    75
    Ödül Puanları:
    65
    15 yaşındayım yaz tatilinde gelsem ?

3. 24
    296
    0
    mihawara

mihawara Divane Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    296
    Ödül Puanları:
    0
    neden olmasın?

4. 2
    0
    0
    rass

rass Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kurs hakkındaki görüşlerin hala daha aynımı, şuanda da tavsiye edermisin? Ders programı nasıl burasının hafta da kaç gün ve kaç saat olarak ders veriyorlar? Son olarak ücretleri nasıl? biraz çok soru oldu ama cevaplarsan memnun olurum teşkkürler :smiley:

Bu Sayfayı Paylaş