www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[YENİ ÇİZİM ETKİNLİĞİ]: By Naka'nın yeni anketi sizleri bekliyor! Çizim etkinliğine göz atmak için ve detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ] : #VİLLAİN (KÖTÜ ADAM) Çizim Etkinliğimiz Başladı! Detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 19. Bölüm "Şeytan Gremlin" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

 1. DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  642
  Kütüphane:
  1
  Alınan Beğeniler:
  595
  Ödül Puanları:
  685
  Cinsiyet:
  Erkek
  Bu bölüm çizgi roman dergileri için açılmış, yerel çizgi roman dergilerimizin kendi tanıtımlarını yapabilecekleri, çalışmalarını anlatabilecekleri, hedeflerini paylaşabilecekleri bölümdür.


  TRART, sisteme kayıtlı dergi gruplarını herzaman destekler ve onlara birçok seçenek sunar. Bunları kısaca açıklamak gerekirse;
  1. Dergilerin tüm tanıtımları, faaliyetleri haber bölümümüzde ve sosyal ağlarımızda paylaşılır.
  2. Derginin yapacağı çizer/yazar alımları yine aynı şekilde duyurulur.
  3. Dergilerin yapacağı farklı herhangi bir duyuru varsa tarafımızca bu konuda kendilerine yardım edilir. Gerekli zamanlarda tüm kullanıcılarımıza konuyla ilgili bildirim gönderilebilir.
  4. Dergilerin katılacakları bir organisayon varsa bu haber olarak paylaşılır, duyurulur.
  5. Gerekli zamanlarda tarafımızca dergi çalışanları ile röportajlar yapılır ve yayınlanır.
  6. Dergilerin yapmak istediği bir anket oylaması varsa gelişmiş anket sistemimiz hizmetlerine sunulur.
  7. Dergiler çalışmalarını sanal olarak paylaşmak istiyorlarsa "TRART Online Okuma" bölümünde çalışmaları paylaşılır.
  8. Dergiler hazırladıkları çalışmalarını baskı yaparak satışa sunmak isterlerse, ürünleri TRART Mağaza bölümümüzde satışa sürülür.
  9. TRART, üyeleri için düzenlediği çeşitli yarışmalarda ödül olarak vermek üzere ve ödül puanı ile alınacak ürünler kategorisine de ekleyerek derginin mağaza bölümüne eklenmiş ürünlerinden alarak dergilere destek olur.
  10. Ayrıca dergiler "Gruplar" bölümünde Dergi adına hem kendilerinin rahatça görüşüp tartışabilecekleri kapalı bir grup hem de takipçileri için bir fan grup açabilirler ve Grup linklerini bu konuda paylaşabilirler.

  Dergiler, TRART sistemine kaydolmak ve tanıtımlarını yapmak için bu bölüme konu açarken aşağıdaki başlıkları doldurmaları gerekir.
  • Dergi adı:
  • Dergi türü:
  • Kuruluş Tarihi:
  • Editörü/Editörleri:
  • Yazar/Çizer Kadrosu:
  • Çalışmaları: (Dergide yayınlanan eserler)
  • Çıkmış sayıları:
   (Konuyu açan dergi yetkilisinden bu başlıkları sürekli güncellemesini rica ederiz)


  UYARI: Bu bölümde mevcut derginin editörleri konu açma yetkisine sahiptir. Yani editörlerden konu açmalarını rica ediyoruz çünkü aynı dergi ismiyle bir kaç konu açılırsa bu karmaşıklığa sebep olur.

  UYARI: Dergi herhangi bir sayı paylaşmazsa veya dergi aktifliği sona ererse açılan konu kapatılır.

  NOT: TRART dergiler arasında ayrım yapmaz, hepsine eşit mesafededir. Bir dergiye diğerinden daha fazla yardım sağlamaz ama daha aktif ve daha düzenli dergiler daha fazla önemi hakederler ve bu önemide bu dergilere göstermeye çalışacağız. Amacımız yerel dergileri tüm konularda desteklemek ve gerekli yerlerde onlara yardım edebilmektir.
   
  Son düzenleme: 17 Haziran 2015

Bu Sayfayı Paylaş

Top