TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Manga çizimine yardımcı tamamı Türkçeye çevrilmiş DRAWING MANGA çizim kitabına göz atmak için TIKLAYIN
Omuro Ozibashi'nin kaleminden "Bayan Basket Ball" mangasının 5. Bölümü "Yırtıcı İkili" TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Hikayeyi devam ettirmece

'Forum Oyunları' forumunda serena tarafından 15 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. 76
    399
    305
    kagura

kagura Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    399
    Ödül Puanları:
    305
    __Offff baba başlama yine. Sana kaç kez söyledim.Ben senin o küçük,şapşal oğlun değilim artık.Ama aynı bıraktığım gibisin o sandalyenin hala kırılmaması komik gerçekten. Hhahahaha :) Neler yaptığımı bilseydin benimle gurur duyardın.Neyse önemli değil! Senin yaşamanı sağlayan benim zaten.
    __Oğlummm yoksa bu kız!!! Tanıştırmaya getirdin dimi sonunda evleneceğin kızı buldun! Harika bir haber bu. dedi.
    Asuka _ Ne saçmalıyorsunuz beyefendi??? Aranızdaki özel sorunlara beni karıştırmayın lütfen. Beni kendisi baygınken buldu ve bişi hatırlamıyorum. Ve Kejiye döndü. _Beni neden buraya getidin ???

2. 11
    51
    45
    gizemuzay

gizemuzay Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    51
    Ödül Puanları:
    45
    Kenji tedirgin Asuka 'nın suratına gülümsedi ve seslendi:

-Seni getirebilecegim en güvenli yer burası bir sorun mu var?
    Asuka zor da olsa bunu kabul etti ama bu kısa boylu yaslı adamdan cekiniyordu. kenji babasına asuka için kalacak yer hazırlamasını istedi bu gece asuka bu garip şatoda kalmalıydı biraz sonra kenji sersem haldeki asukanın kolunu tuttu ve seslendi:
    -üzgünüm ama burada kalmalısın ayrıca kötü görünüyorsun dinlenmelisin
    Asuka korkuyla kolunu cekip bagırdı :
    - bana dokunma ve bu yaslı adam ve siz kimsiniz neden bana yardım ediyorsunuz ?
    kenji titreyen asukaya ve babasına baktı ve seslendi:

.

Bu Sayfayı Paylaş