TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Manga çizimine yardımcı tamamı Türkçeye çevrilmiş DRAWING MANGA çizim kitabına göz atmak için TIKLAYIN
Omuro Ozibashi'nin kaleminden "Bayan Basket Ball" mangasının 5. Bölümü "Yırtıcı İkili" TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Kendi oluşturduğum bir manga hikayesi.

'Manga' forumunda Mayu tarafından 3 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. 3
    6
    0
    Mayu

Mayu Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    İlk öncelikle merhabalar tüm çizerlere. Çizim anatomimi , perspektif / mekan çizimimi daha fazla geliştirip bir manga oluşturmak istiyorum.. Konusunu anlatıyorum..
    Öncelik ile tüm yetenekli öğrencilerin toplandığı bir okul var. Her türden yetenekli insanlar var ve her insanın kendi kişiliği farklı farklı olacaktır tabiii. Bizim ana karakterimiz arkadaş canlısı , samimi , sıcacık bir resim sever kız. Bu kızda alınıyor bu okula ve mezun olana kadar hiç bir öğrenci okuldan çıkamıyor biraz ilk başta Danganronpa serisi gibi gözükebilir fakat olaylar hemencik değişecek. Bu ilk başa fazla el vermek istemiyorum çok özenmek gibi olmasın. Japon okullarında her zaman spor salonunda açılış yapılıyor. Seriyi karakterimiz spor salonuna girerken başlatmayı düşünüyorum.. Belki güzel olur. Hemen konuya değineyim.. Sizleri sıkmak istemiyorum ! Herkes mezun olana kadar bir dünyaya alınıyor. Bu okulun kendi sihirli dünyası ! Nasıl çıkılabilir peki ? Bu dünya hayal gücünden oluşuyor. Düşündükçe oluyor zaten mesela bir içecek tenekesinden sevimli bir canavar çıkacak kadar hayali bir dünya ! Her öğrencinin kendi yeteneğine göre bir silah/ekipman verilecek ve kendi tarzlarındaki kostümler oluşacak üstlerinde. Böyle planlıyorum birazcık eğlenceli olsun istiyorum. Çeşitli bosslar ve görevler olacak isteyenler lonca açabiliyor ! Biraz oyun dolu bir dünya olacak canım tabii.. Gruplar olabiliyor. Klan gibi ve Dünyada ölen öğrenciler okuldan atılacak , normal yaşamlarına normal bir lisede devam edecek.. Veya dünyayı bitirenlere nolacak.. Çok üstün bir üniversiteye kabul edilecek ve orada okumaya başlayacaklar.

DarkHall bunu beğendi.
  2. 3
    6
    0
    Mayu

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Önerileriniz olursa teşekkürler tüm herkese :) iyi günler ^^:967339c1::Baa60776:
    SEVE SEVE DİKKATE ALACAĞIM !

3. 3
    6
    0
    Mayu

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Okuyanlara ise ayrı teşekkür ederim
    ^^

4. 24
    51
    55
    omuro ozibashi

omuro ozibashi Yeni Üye Çizer Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    51
    Ödül Puanları:
    55
    Emeğine sağlık çok güzel olmuş :) Kaybedenlerin bu olay ile ilgili her şey hafızalarından silinmeli ve normal hayata dönmeli. :P

5. 6
    3
    0
    4everHM

4everHM Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yeteneklerine göre derken mesela müzikle uğraşanlara elektro gitar, beyzbolla uğraşanlara beyzbol sopası, resimle uğraşanlara kalem gibi mi? Mesela resim yeteneği olanlar kendi silahını veya o an ahngi aletleri kullanacağını kendi çizebiliyor? Böylece resim yapanlar zaten hep bir adım öndeydi. Mantıken resim yapmak yaratmanın taklidi olduğu olduğu için biraz mantıklı geldi bana göre bu kendi uydurduğum şey :d senin kendi hikayeni merak ettim nasıl bir kurgu yaptığını

Bu Sayfayı Paylaş