www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

?
 1. Manga

  1 oy
  12.5%
 2. Comics

  5 oy
  62.5%
 3. Webtoon

  2 oy
  25.0%
 1. afacanx

  afacanx Aktif Üye


  Katılım:
  11 Mayıs 2017
  İleti:
  34
  Alınan Beğeniler:
  277
  Ödül Puanları:
  255
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Şehir Plancısı
  Şehir:
  Ankara
  [​IMG]


  MCW (Manga-Comics-Webtoon) projesi "Space Way" isimli aynı hikaye ve aynı zaman çizgisinde üç farklı maceracı gurubun üç farklı çizgi roman tarzıyla, birçok çizer tarafından çizilmesiyle oluşan ortak çizgi roman projesidir.
  Bu çizgi roman projesinde, günümüzde popülerliğini koruyan Japon tarzı çizgi roman ‘Manga’, Amerikan tarzı çizgi roman ‘Comics’ ve Güney Kore’de çıkmış şimdi tüm dünyada yayılım gösteren dijital çizgi roman ‘Webtoon’ türlerinden çizgiler bulunur.
  Çizgi roman konusu olarak yine popüler bir konu olan sanal oyun dünyasında maceracı gurupların karşılaştıkları düşmanlar ve mücadeleleri işlenmiştir.
  MCW projesinde, karakter tasarımları, storyboard ve taslak çizimleri, mürekkepleme, renklendirme, doku ve ton ekleme ve diyalog balonları yazma gibi bir çok işlem toplamda yirmi çizer tarafından yapılmıştır.
  MCW projesi, gerek farklı üç çizgi roman türünün kendine has çizgilerini aynı hikayede görmeye olanak sağlamasıyla gerek yirmi çizerin beraber çalıştığı bir çizgi roman olmasıyla daha önce benzeri yapılmamış bir proje olarak dikkat çekmektedir.
  MCW projesi için kalemleriyle bu çizgi romanın özünü oluşturan değerli tüm çizerlerimize TRART.org ailesi olarak en içten teşekkürlerimizi sunar ve siz değerli okurlarımıza da keyifli okumalar dileriz.

  Okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz:

  https://trart.org/onlineoku/manga/mcw-mangacomicswebtoon
   
  BravehT bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Top