TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Manga çizimine yardımcı tamamı Türkçeye çevrilmiş DRAWING MANGA çizim kitabına göz atmak için TIKLAYIN
Omuro Ozibashi'nin kaleminden "Bayan Basket Ball" mangasının 5. Bölümü "Yırtıcı İkili" TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

MUTSUZ OLMAK GÜNAHTIR

'Bilim - Teknoloji - İnternet' forumunda defne tarafından 23 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. 71
    324
    270
    defne

defne Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    324
    Ödül Puanları:
    270
    Merhaba arkadaşlar, sizlerle "Mutsuz olmak Günahtır" adlı kitap sayesinde tanıştığım Nick Vujicic'in videosunu paylaşmak istiyorum. Sorunlarınızdan az da olsa uzaklaşıp, herkesin örnek aldığı ve daha kaliteli bir yaşama sahip biri olmanız dileğiyle...

yozora ve DarkHall bunu beğendi.
  2. 527
    446
    570
    DarkHall

DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    446
    Ödül Puanları:
    570
    Çok güzel bir paylaşım. Böyle insanların varlığı dünyayı gerçekten daha güzel bir yer yapıyor :)

defne bunu beğendi.
  3. 71
    324
    270
    defne

defne Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    324
    Ödül Puanları:
    270
    Teşekkür ediyorum, ülkemizde bu insanların yaptıklarını alt tarafı bir başarı hikayesi olarak görüp belli şeyleri göz ardı edenler var. İçtenlikle teşekkür ediyorum öyle insanlardan olmadığınız için...

Bu Sayfayı Paylaş