TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Manga çizimine yardımcı tamamı Türkçeye çevrilmiş DRAWING MANGA çizim kitabına göz atmak için TIKLAYIN
Omuro Ozibashi'nin kaleminden "Bayan Basket Ball" mangasının 5. Bölümü "Yırtıcı İkili" TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

TÖZ Çizgi Roman

'Çizgi Roman Dergileri' forumunda hadozee tarafından 4 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. 34
    60
    80
    Ahmet Said Kayhan

Ahmet Said Kayhan casentr Çizer Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    60
    Ödül Puanları:
    80
    öncelikle söylemek istiyorum en güzel çizimler Bıyık'taydı . En iyi senaryoyu Yusuf abiden bekliyorum... Valendra abla hırka cidden ürkütücüymüş :) Ozan o siyahlıların süper güçleri olan çarşaflı teyzeler olarak hayal ediyorum... muhtemelen rüyama gircekler. Demircan niye yok ?! neyse onuda 1 ay beklicez mecbur.. ibrahim abi kapak süper olmuş =) uzun lafın kısası çok iyi olmuş.

2. 39
    53
    80
    OfelyaForfeit

OfelyaForfeit Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    53
    Ödül Puanları:
    80
    Kısa ve güzel bir çalışma olmuş :) kısa olması devamlılığı açısından iyi olmuş. Devamını bekliyoruz :D

3. 19
    179
    150
    hadozee

hadozee Yeni Üye Editör Töz Çizgi Roman Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    179
    Ödül Puanları:
    150
    AĞUSTOS 4 te 2. sayımız ile sizlerleyiz :)

DoRoMoN, DarkHall, JaGGo ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. 34
    60
    80
    Ahmet Said Kayhan

Ahmet Said Kayhan casentr Çizer Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    60
    Ödül Puanları:
    80
  5. 19
    179
    150
    hadozee

Alınan Beğeniler:
    179
    Ödül Puanları:
    150
    2. sayımızda çıktı arkadaşlar :) Şahsen Ozan Karukun yazısı benim favorim bu sayıda bide kendim çizdim diye demiyorum kapakta pek güzel oldu :D

6. 5
    3
    0
    Ozan

Ozan Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yazıyor.
    Bu ayki yazı biraz ağır, uzun ve sert oldu. Önümüzdeki ay tanıtım / inceleme kısmına girdiğimizde işler biraz daha yumuşar.

Karbeyaz'daki sarışın ablaya çöküyorum bu arada. Sulanmayın, üzülürsünüz. :D

7. 19
    179
    150
    hadozee

Alınan Beğeniler:
    179
    Ödül Puanları:
    150
    Yazar ablamıza ileteceğiz bu talebinizi Ozan Bey :D

8. 2
    42
    25
    HimeLuna

HimeLuna Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    25
    Siteyi açtığım gibi TÖZ'ün yeni sayısı çıkmış bildirimiyle karşılaştım ve hemen okudum. Kabura Manga dağıldığı için çok üzülmüştüm ama TÖZ'ün ortaya çıktığını duyduğumda çok sevindim. Yazar/Çizerler'den en çok Valendra Venus'u seviyorum, onun çizimi bana çok profesyonel geliyor, konusu da ilginç *-* Diğer mangalar da çok hoş, umarım bu dergi Türkiye'deki manga çizer ve okur sayısını arttırır, başarılarınızın devamını dilerim :D

9. 22
    19
    45
    UsagiChan

UsagiChan Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    45
    gerçekten çok hoş bir dergi. bazılarının çizimi gerçekten çok iyi yani hepsi çok iyi ama aralarından bazıları çok çok güzel çizimini en çok beğendiğim kar beyaz sendromu.konu olarak en çok milky way'i beğendim. bakalım ilerki sayılar nasıl olacak :)

10. 64
    32
    60
    DoRoMoN

DoRoMoN Semih Timur Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    32
    Ödül Puanları:
    60
    Meslek:
    Öğrenci
    ilk sayıya göre baya bi dolu dolu olmuş. emeği geçen herkese teşekkürler yazması çizmesi sizden okuması bizden :92: tek tek yorum yapim en iyisi
    karbeyazındaki hatun çok dehşet :87: konuşmalar falan hep züppe konuşmaları gençlerimiz böyle konuşuylarsa vay halimize diyecem ama böyle konuşuolar zaten ksafgsajks :75:çizimler çok güzel devamını bekliorum

yeni hikaye çok güzel, tipik bir macera hikayesi canavarlar türleri falan işte bu yavru bir canavardı annesi olsaydı yenemezdik falan demesi çok hoş. demekki ilerdede böyle canavarlar görünecek ama diyaloglar çok güçlü değil bence biraz daha diyaloglar ve çizimler üzerinde çalışılabilir

terrible fate de geçen bölümki adamlar bu bölüm ortaya çıkar kim olduklarını anlarız diye düşünüyodum ama çıkmadılar. yeni bir adam geldi kim olduğu belli deil çizim biraz gelişmiş ama konuyu yarıda kesmiş tam anlayamadım tabi devamını bekliyorum

Ozanlar çıktı ortaya baş karakter heralde o küçük ozan, çok fazla grup var bisürü grup filan var yani çok karmaşık gidiyor konu ne olacak ne bitecek belli değil, merak uyandırıcı ama işte bakalım konseyden ne çıkacakkeşke az daha uzun olaydı dskjahgsk

çizimleri dehşet arkadaş yine güzel bir bölüm çizmiş adamların ilk bölümde dayak yiycekleri belliydi zaten ondan sonra o dağlarda ne arıyolardı insan bilemiyo tabi ama japonlarla ilgili bir lahit falan aklımın ucundan geçmezdi çünkü hikayenin çizimlerin öyle çok japonyayla bir ilgisi yoktu şaşırdım açıkçası. acaba nereye bağlanacak çok merak ettim :rolleyes:

11. 3
    0
    0
    Bofeng

Bofeng Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence her bölümün sonuna anket konmalı ve üyeler hikayeleri oylamalı. Böylece hem yazarlar arasında tatlı bir rekabet oluşur hem de hangi hikayelerin ne kadar sevildiğini öğrenebiliriz.

12. 527
    446
    570
    DarkHall

DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    446
    Ödül Puanları:
    570
    TÖZ Çizgi Roman 3. Sayısı TRART Online Oku bölümünde yayınlanmıştır arkadaşlar. Herkese iyi okumalar dileriz. Okuyan arkadaşlar bu bölüme yorumlarını, düşüncelerini yazabilirler.
    Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

13. 30
    232
    225
    Meliha Keskin

Meliha Keskin Yume-hime Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    232
    Ödül Puanları:
    225
    Meslek:
    hayalci :)
    Her sayınızda güzel yazılar var ama bu sayınızda bay gece ve gündüz bey adlı hikaye gerçekten harika.Kelime zenginliği çok iyi seviyede , kurgusu ve sonu harika biten bir hikayeydi.:Th 117: yazarının kalemine sağlık. :Th 059:

Anjiaa bunu beğendi.
  14. 19
    179
    150
    hadozee

Alınan Beğeniler:
    179
    Ödül Puanları:
    150
    Vaay ilk defa yazıların okunduğuna dair emareler alıyoruz çok güzel :D Sevindik doğrusu :D

Meliha Keskin bunu beğendi.
  15. 30
    232
    225
    Meliha Keskin

Meliha Keskin Yume-hime Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    232
    Ödül Puanları:
    225
    Meslek:
    hayalci :)
    Okunmaya değer emek verilmiş yazılar neden okunmasın ki? : )

16. 73
    282
    545
    maihoshi_

maihoshi_ Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    282
    Ödül Puanları:
    545
    Tüm çalışmalar yine çok güzel emek verenlerin emeğine kalemine sağlık.. Ayrıca Bay gece ve gündüz bey harikaydı... Bu kadar iyi anlatılabilirdi. Resmen hikayenin içine girdim... Tanımlamalar, kurgu, işleyiş öyle aktı gitti...

17. 19
    179
    150
    hadozee

Alınan Beğeniler:
    179
    Ödül Puanları:
    150
    Güzel ya :) Yazar arkadaşmız bundan sonraki sayılarda da bizlerle olacak

maihoshi_ bunu beğendi.
  18. 3
    26
    10
    Valendra

Valendra Yeni Üye Çizer Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    26
    Ödül Puanları:
    10
    Arkadaşlar, biraz geç kaldım cevap yazma konusunda ama güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. Hikayemi ve çizimlerimi beğenmeniz gerçekten de mutlu ediyor, gururlanıyorum ^^ Ama birkaç yakarışa cevap vermem lazım sanıyorum :D

Sarışın abla mevzusu; dikkatli olun amanın. Suya gider, susuz getirir üstüne de borçlu çıkarsın canını kurtardığına şükredersin XD

Gizemli prenses; masum görünenden korkacaksın :D Valla çok seveni sayanı var, başınıza bela alırsınız ;) bkz, kafedeki yakışıklı garson. Neden birden Kenan zibidisinin karşısında beliriverdi sanıyorsunuz? Hain planları var, sırf çocuğa kıyak olsun diye arkaya götürmedi, tepesine binmesi an meselesi

Çok spoiler vermeden bu kadar yazıvereyim, ama Kar Beyaz Sendromu ilk bölüm sona eriyor. Ama merak etmeyin, hikaye daha yeni başlıyor ^___^ iyi eğlenceler, umarım hikayemi sevmeye devam edersiniz.

Ftsuu bunu beğendi.
  19. 11
    7
    5
    Yemek Yiyen Sincap

Yemek Yiyen Sincap Yeni Üye Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    5
    Ahhh.... Keşke şunlardan güzel para kazanılsa ;-;

Ftsuu bunu beğendi.