www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[YENİ ÇİZİM ETKİNLİĞİ]: By Naka'nın yeni anketi sizleri bekliyor! Çizim etkinliğine göz atmak için ve detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ] : #VİLLAİN (KÖTÜ ADAM) Çizim Etkinliğimiz Başladı! Detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 19. Bölüm "Şeytan Gremlin" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  642
  Kütüphane:
  1
  Alınan Beğeniler:
  595
  Ödül Puanları:
  685
  Cinsiyet:
  Erkek
  [​IMG]
  Ödül Puanı Sistemi sitemiz için geliştirdiğimiz çok eğlenceli ve faydalı bir sistemdir. Üyeler, bir yandan sistemde faydalı bilgiler edinip, paylaşımlar yaparak aktif olurken bir yandan da ödül puanları kazanırlar. Kazandıkları bu ödül puanlarını da biriktirerek TRART "Mağaza" bölümünden istedikleri hediye ürünleri alabilirler.

  Bu sistem üyelerimizin aktifliği için kurulmuş, TRART'ın daha renkli ve yararlı bir site olması için geliştirilmiştir.

  Her üyenin profil resimlerinin altındaki panelde ve profil sayfalarında ödül puanlarının miktarı görünür.


  Ödül Puanları Nasıl Kazanılır?
  Ödül puanı kazanmanın bir çok yolu vardır.​

  1. Otomatik olarak sistemin verdiği ödül puanları vardır. Açıklama için bu sayfaya göz atın > "ÖDÜL PUANI SİSTEMİ"

  2. Rozetlerle beraber gelen ödül puanları vardır. Rozetlerin getirdiği ödül puanları miktarı için bu sayfaya göz atın > "ROZET AÇIKLAMALARI"

  3. Yarışmalardan kazanılan ödül puanları vardır. Dereceye giren (Birinci, İkinci ve Üçüncü) katılımcılara verilir.

  4. TRART'ın Çizim veya Yazım etkinliklerine katılan üyelere verilen belirli ödül puanları vardır. Bu ödüller her etkinlikte farklıdır ve etkinliğin ana konusunda miktarı belirtilir.

  5. Site için yararlı olan, faydalı konular açıp, önemli önerilerde bulunan aktif üyelere verilen ödül puanları vardır. Bunları direk yöneticiler verebilirler.

  6. Üyeler kendi aralarındaki sanat ticaretlerinde Ödül Puanı kullanabilirler. Örneğin, bir üye bir çizime veya metine ihtiyaç duyuyorsa ve bunun için bir konu açıp bunu duyurduysa başka bir üye Ödül Puanı karşılığında işveren üyenin istediği işi yapabilir. Bu tür site içi ticaretler bir yöneticinin gözetiminde yapılır ve belirlenen ödül puanı işveren üyenin ödül puanlarından alarak işi yapan üyenin ödül puanına ekler.

  7. Çizim malzemesi tanıtımı yapan üyeler ödül puanı kazanırlar detaylı bilgi için bu sayfaya göz atın "ÇİZİM MALZEMESİ TANITIMLARI"

  8. TRART ticareti sayesinde kazanılabilen ödül puanları vardır. Ödül puanı sistemi TRART da üyeler arası alış-veriş olması imkanı verir ve bizler de bunu üyelerimiz için aktif bir hale getirdik. Örneğin kütüphane bölümünde bir hikaye veya webroman yazan bir kullanıcı çalışması için bir kapak resmi ya da hikayedeki bazı karakterlerin, mekanların ya da sahnelerin olduğu görseller veya illüstrasyonlar isteyebilir ve bunun için duyuru yapabilir ilgilenen çizerler irtibata geçerler ve detaylar konuşulur. Belli bir ödül puanı miktarında anlaşırlar. TRART olarak site içi ticareti desteklediğimizden tüm alış-verişlerde anlaşılan miktarın yarısı TRART tarafından karşılanır diğer yarısı işi isteyen üyenin ödül puanlarından alınarak işi yapan üyenin ödül puanlarına eklenir. Bu örnekteki gibi kitap kapağı resmi ve görselleri dışında, illüstrasyonlar, profil resmi, profil duvar resmi için çizim, logo çizimleri, imza çalışmaları veya dialog yazıları, makaleler gibi şeylerde ticaret için yapılabilecek işlerdir. Bu tür site içi ticaretler her iki tarafında bir haksızlığa uğramaması için bir yönetici kontrolünde gerçekleşir ve başta da dediğimiz gibi anlaşılan ödül puanı miktarının yarısını TRART yarısını işi isteyen üye karşılar. Site içi ticaret için "ORTAK ÇALIŞMA BÖLÜMÜ" 'de konu açabilirsiniz.


  UYARI: Ödül siteminin belli kuralları vardır. Lütfen ödül sistemi kuralları için > "FORUM KURALLARI" 'nın 9. maddesine göz atın.
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

Top