TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Manga çizimine yardımcı tamamı Türkçeye çevrilmiş DRAWING MANGA çizim kitabına göz atmak için TIKLAYIN
Omuro Ozibashi'nin kaleminden "Bayan Basket Ball" mangasının 5. Bölümü "Yırtıcı İkili" TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Yumis Cells (Yuminin hücreleri)

'Webtoon Tanıtım & İncelemeleri' forumunda m.a.h tarafından 4 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. 30
    86
    80
    m.a.h

m.a.h Mehmet MAH Çizer Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    86
    Ödül Puanları:
    80
    Meslek:
    sekreter
    webtoon linki Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
    dili ingilizce
    günlük yaşam
    bir kaç gündür çok keyifle okuduğum webtoonu sizlere tanıtmak istiyorum. dili ingilizcedir.fakat orta seviye ingilizce bilenlerin rahat anlayacağını düşünüyorum .
    Yumi ismindeki 25,30 (tam hatırlayamadım) yaşlarındaki bir kadının kafasındaki hücrelerde günlük maceralar duyguları anlatılıyor. çizimleri mükemmel , sade gözü rahatsız edecek hiçbirşey yok. sade çizim nasıl olur bunun dersini veriyor adeta.
    basit hatta sıradan konular çok çok ilginç ve eğlenceli bir şekilde anlatılıyor.ben çok keyifle okuyorum ve herkese tavsiye ederim

defne bunu beğendi.
  2. 30
    86
    80
    m.a.h

m.a.h Mehmet MAH Çizer Kazandığı Rozetler:

Alınan Beğeniler:
    86
    Ödül Puanları:
    80
    Meslek:
    sekreter
    ayrıca webtoonun güzel üçretsiz uygulaması var . tabletten okumak çok rahat oluyor. webtoon sitesine üye olunca takip ettiğiniz çalışmalarda nereda kaldığınızı okuduğunuz bölümleride gösteriyor

defne bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş