www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Herkese selam! Bu benim ilk blog yazım aslında biraz garip hissediyorum. Daha önce kendimi geliştirmek adına birçok enteresan işlere başvurdum. Ama hiç blog yazısıyla içimi dökebileceğimi düşünmemiştim. Evet bugün bu platforma yazmayı istediğim konu dünyamı değiştirdiğim o gün... Çoğu şeyini kaybetmiş bir insan olarak hayata olumlu ve pozitif yönleriyle bakmak zor olsa da bunu başardığımı düşünüyorum. O gün yaşadığımız dünyada olduğumu es geçip, kendimi bambaşka "Kendi Dünyam" da buldum. Çizime bağlanmıştım. Çizdiğim karakterler o günki hislerimi yansıtır, belki benimle konuşamazlar ama beni en iyi anlayandır onlar. Kendimi, düşüncelerimi, sevgimi, ilhamımı aldığım karakterlerim...İşte siz de yaşadığımız dünyanın gerçekleriyle savaşmaktan yorulduğunuzda çizime sarılıp hayat bulabilirsiniz...Kısa da olsa bir başlangıç yapabildiğimi düşünüyorum.Herkese bol şans! çünkü buna ihtiyacımız olacak.:)
Yorum yazmanız için giriş yapmanız gerekmektedir.
Top