www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Yalnızlık batıyordu.Nasıl olmuştu da yıllardır bu kadar alıştığı yalnızlık onu üzmeye başlamıştı?
Evi,düzeni,sadece kendisi vardı.Sabah istediği saatte kalkıyordu,yemek düzeni vardı.Ayrıca spora yazılmıştı,en yakın spor salonuna gidiyordu.Haftada bir evi temizliyor,sevdiği bir film olduğunda kimseyle uğraşmadan sormadan tek başına gidiyordu.Derslere gitmesi gerekmiyordu,o da gitmeyecekti zaten.İki kız arkadaşı vardı ve onların takıldığı bir arkadaş grubu.Arada buluşuyorlardı ancak o hep yabancıydı.Kızlar erkek arkadaşlarından bahsediyorlardı,alışveriş yapmak istiyorlardı.Hiçbiri ona cazip gelmiyordu.
'Şu kırmızı,terleyen surata kim baksın ki zaten?Aşk istemek bana göre değil.'
Düzenini bozamazdı,zor toplamıştı zaten kendini.Hem yalnızlığı seviyordu,hastalık değildi onunki.Çevresinin kendisine taktığı lakaplara da alışmıştı.Kimi 'asosyal' diyordu,kimi 'orjinal kız' diyordu,kimi 'anormal'...Hiçbiri onu tanımlamıyordu ki.Çok da umursamıyordu açıkcası.O zaten kendine yetiyordu,bir gün herkes bunu anlayacaktı.
Peki böyle olması gerekirken neden o da kendini yadsımaya başlamıştı?
Küçük bir depresyon aşaması ama toparlanacaktı.Yapması gereken şeyler vardı...
'Yapmam gerekiyor...ııı...şeyi...Yapmam gereken hiçbir şey yok ki kimi kandırıyorum?Şu depresyon aşamasını uzatsam,yıllarca evden çıkmasam farkeden bile olmaz.Bir tek ailem...'
Monotonluk ağır gelmeye başlamıştı.Aşık arkadaşlarının enerjilerini kıskanmış,onları seven erkek arkadaşlarına özenmişti.Ayrıca yeni kıyafetler alıp artık güzel görünmek istemişti.İşte depresyonunun sebebi buydu.10 gün evden çıkmamıştı.Dışarı çıktığında güneş yakıyordu resmen onu.Evde kalmak da istemiyordu çünkü düşüncelerini taşıyamıyordu artık.
Bir yolunu bulacaktı.Mutlaka dışarı çıkmalı,mutlu olmalıydı.
'Mutluluk güneş ışıklarıyla gelecek bana...'
JaGGo ve defne bunu beğendi.
Yorum yazmanız için giriş yapmanız gerekmektedir.
Top