www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Sanırım yaptığım en iyi şeylerden biri de birilerine özgüven aşılamak. Lakin insanların sandığı kadar devasa bir özgüvenim yok benim de açıkçası. Hatta bazı zamanlar kendimi çaresiz hissedip aşağılık kompleksi yaşadığım da oluyor. Özellikle bazı zamanlarda pişmanlıklarım çok. Ama çoğunlukla aynaya bakıp kendimin ne kadar harika olduğunu söylemekle geçiyor vaktim. İnsanlar buna narsizm dese de ben öyle düşünmüyorum :D çünkü ben kimseyi ezmiyorum kimseyi küçümsemiyorum. Sadece kendimi fazla seviyorum. Ki bencr herkes kendini sevmeli kabullenmeli. Ben mesela çok güzel bi kız değilim standart bir tipim var. 150 boyum var (boy konusunu çok zor zamanlar atlatarak aştığımı itiraf etmeliyim) minyon bir kızım işte. Ama zekama güvenirim. Zeka demek değildirki sadece IQ yüksekliği EQ yani duygusal zeka da bir o kadar önemli. Yani iyi olabilmek güzel bir kalbe sahip olabilmekte bana göre bir zeka belirtisi. Herkesin kendine has özellikleri vardır. Eminim sizlerinde harika özellikleri var. Belki kendinizi kötü ve yetersiz hissettiğiniz zamanlar da oluyordur. Fakat asla nolursa olsun yılmayın. Klasik kişisel gelişim klişeleri vardır inanmak başarmanın yarısıdır bla bla bla.. Bence insan bir şeye gerçekten hazırsa gerçekten kararlıysa zaten inanmış oluyor. İnanmak istemekle olmaz inanmakla olur. Başarızlıkta elbette olur. Çünkü bazı şeyler olmalıdır ya da olmamalıdır hayatta. Eğer içinizde dolduramadığınız boşluklar varsa onları kapatmaya çalışmayın. Başka boşluklar açmamaya çaba gösterin. Su akar yolunu bulur. Kendinizi sevin. Zeki olmak için zeki gibi davranıp hissetmeniz yeterli.Görüşmek üzere..
Ewa, kagura ve defne bunu beğendi.
Yorum yazmanız için giriş yapmanız gerekmektedir.
Top